Michal Kisiov svou oběť vyhodil z okna a její tělo poté odklidil do popelnice

Michal Kisiov se s Petrou poznal na diskotéce. Poté, co ji odvedl k sobě domů, ji po pohlavním styku brutálně zavraždil za pomocí svých kumpánů. Petra přežila mnoho praktik, jejichž cílem bylo, ji usmrtit. Před smrtí dlouho trpěla. Její tělo nakonec skončilo na skládce.

Jméno:Michal Kisiov
Datum narození:1975
Trestný čin:vražda
Doba spáchání trestného činu:16. 3. 2013
Počet obětí:1
Trest:25 let

Michal Kisiov byl bezproblémový kluk

Michal Kisiov byl v sousedství známý jako hodný chlapec, který se zastával žen. V dětství neměl nikdy výraznější problémy. Důvodem změny v jeho chování měl být Kisiovův otčím, se kterým Kisiov nevycházel dobře. Vztahy mezi nimi byly tak vypjaté, že Kisiova otčím vyhodil z bytu. Michal Kisiov si tedy našel vlastní bydlení.

V té době se seznámil se Zavřelem. Tomáš Zavřel byl v okolí známý jako agresivní mladík, který holdoval drogám. Michal Kisiov se Zavřelem zpočátku nevycházel dobře. Oba byli dominantní a brali se jako soupeři. Když jeden začal chodit s nějakou holkou, druhý mu ji zkoušel přebrat.

S patnáctiletou Petrou se Michal Kisiov potkal na diskotéce. Společně potom vyrazili z diskotéky k němu domů, kde si dali večeři a následně mezi nimi došlo k pohlavnímu styku. Poté si šla Petra zakouřit k oknu. O Kisiovovi věděla, že je v podmínce. Řekla mu, že ho udá za to, že ji znásilnil a půjde do vězení.

Michal Kisiov nechal svou oběť dlouho trpět

Výhrůžka Kisiova dost naštvala. Nahou Petru vystrčil z okna. Petra pád z jedenácti metrů přežila, čehož si všiml i Michal Kisiov, když za ní přiběhl dolů. Odtáhl ji zpět do bytu, kde zavolal svým kamarádům Tomáši Zavřelovi a Jakubu Doležalovi. Nad celou věcí nepřemýšleli s čistou hlavou. Než vymysleli, co s Petrou udělají, posilnili se alkoholem.

Následně vymysleli plán. Vzhledem k tomu, že Petra byla stále při životě, dle tří mladíků jí nejprve museli zabít. To byla myšlenka Tomáše Zavřela. Petra musela zemřít, aby se to celé neprovalilo. Petru měl ze světa sprovodit Michal Kisiov. Ten Petru začal škrtit rukama. Když už nemohl, vystřídal ho Tomáš Zavřel. Aby měli jistotu, že Petra opravdu nepřežije, obul si Michal Kisiov motorkářskou botu a stál Petře na hrudníku tak, aby nemohla dýchat.

Petra však toto mučení kupodivu také přežila. Život si ale nezachránila. Kisiov se Zavřelem se totiž rozhodli ukončit její bytí jednou pro vždy a uškrtili ji kabelem od počítače. Celé běsnění potom završili škrcením textilním páskem.

Tělo Michal Kisiov s kumpány vyhodili na skládce

K Petře neměli její vrazi vůbec žádnou úctu, nejenže se rozhodli vzít ji život trýznivým způsobem, následně její tělo zabalili do prostěradla a vyhodili do kontejneru. Toho si však popeláři při vyvážení popelnic nevšimli. Tělo Petry bylo tedy vhozeno do drtičky v popelářském autě. Její ostatky se našly až po několika dnech na skládce. Nalezeno bylo torzo. Zbytek těla drtička nelítostně rozdrtila. Z Petřina těla se podařilo najít pouze přibližně 20 %. Testy DNA potvrdily, že jde o tělo Petry.

Padaly vysoké tresty

V rámci soudního procesu Michal Kisiov a Tomáš Zavřel odmítli vypovídat. Před soudem se tedy četly jejich výpovědi. Ze čtené výpovědi Kisiova vyplynulo, že se Petru rozhodl zabít, protože měl strach z udání ze znásilnění. K celé věci pouze uvedli, že je to mrzí. Jediný, kdo před soudem vypovídal byl Jakub Doležal. Ten vypověděl, jak se celá věc stala.

Dokonce zde byly snahy ze strany Zavřela, aby byl celý proces neveřejný. Odůvodňoval to tím, že v rámci řízení měly zaznít informace se sexuálním podtextem, což mohlo vést k nežádoucímu mravnímu pohoršení veřejnosti. S tím se však soud neztotožnil a veřejnost k žádosti Zavřela nevyloučil.

Na obžalované byl v rámci trestního řízení zpracován znalecký posudek z oboru psychologie a psychiatrie. Podle znalce žádný z nich netrpěl takovou poruchou osobnosti, která by ovlivnila schopnost rozpoznat nebezpečnost jejich chování. Rovněž ani alkohol jejich chování výrazně neovlivnil.

Krajský soud v Brně uložil vrahům výjimečné tresty. Kisiov stráví za mřížemi 25 let. Zavřel měl ve věznění strávit 22 let. Doležal dostal 2 roky za to, že celou věc neohlásil. Soud rozhodl i o tom, že Kisiov a Zavřel tresty odpykají ve věznici se zvýšenou ostrahou.

Odvolací soud trest odnětí svobody v případě Kisiova potvrdil. Zavřel dostal přidáno na 24 let. Rovněž i Doležalovi odvolací soud trest prodloužil o dva roky.

Kromě toho byla Kisiovovi a Zavřelovi uložena povinnost uhradit pozůstalým po Petře částku ve výši 655 000,- Kč.

Vrazi krátce po vraždě počali potomky

Zajímavé je, že Tomáš Zavřel v době vraždy čekal se svou přítelkyní Soňou dítě. Soňa se však poté, co se dozvěděla o tom, že otec jejího dítěte je vrah, rozhodla jít na potrat. Odstěhovala se do jižních Čech a udělala za svým dosavadním životem tlustou čáru.

Michal Kisiov měl počít dítě jen pár hodin potom, co Petru zavraždil. Jeho přítelkyně však na potrat nešla. Otce svého dítěte navštěvovala ve vazbě a plánovala si s ním budoucnost.

Kam dál?

Žádné další zdroje nenalezeny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *